Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BY72-00040 |
|---|---|
| Glavna grupa | Electrical |
| Pod grupa | Extension Cord |
| Tip | Socket |
| Boja | White |
| Rasipanje svetlosti | N/A |
| Izvor svetla | N/A |
| Grlo | 4 Way |
| Garancija | 3 years |
| IP | IP20 |
Karakteristike svetla
| Snaga | Max 3680 w |
|---|
Električne karakteristike
| Napon | 220-240V |
|---|---|
| Frekvencija | 50-60 Hz |
| Current | 1600 mA |
Dimenzije i težina artikla
| Težina | 168 gr |
|---|
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 8,40 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 9,20 kgs |
| Komada u kutiji | 50 pcs |
| Dužina | 440 mm |
| Širina | 245 mm |
| Visina | 280 mm |
| Barkod | 5949097738142 |



















