Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BZ01-00020 |
|---|---|
| Glavna grupa | Electrical |
| Pod grupa | Fan |
| Tip | Exhaust Fan |
| Boja | White |
| Rasipanje svetlosti | N/A |
| Izvor svetla | N/A |
| Garancija | 2 years |
| Klasa | Class II |
| IP | IPX2 |
| Size | 5 inch |
| Noise | 35 dB |
| Air-Flow | 160 m3/h |
| Motor Rotation | 2200 rpm |
Karakteristike svetla
| Snaga | 16 w |
|---|
Električne karakteristike
| Napon | 220-240V |
|---|---|
| Materijal | ABS |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
Dimenzije i težina artikla
| Dužina pakovanja | 157 mm |
|---|---|
| Širina pakovanja | 157 mm |
| Visina pakovanja | 83 mm |
| Dimenzije otvora za ugradnju | 120 mm |
| Težina | 555 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 11,10 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 13,20 kgs |
| Komada u kutiji | 20 pcs |
| Dužina | 455 mm |
| Širina | 340 mm |
| Visina | 360 mm |
| Barkod | 5949097737817 |
























