Dodatne informacije
| Kolekcija | ZOLA LED |
|---|---|
| Snaga | 3W |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Napon | 24 V |
| Grlo | LED |
| Integrisan izvor svetlosti | Integrisano |
| Zapremina pakovanja | 9.52 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | III |
| Širina osnove | 10 cm |
| Glavni materijal | Oslikan aluminium |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PC |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0.585 kg |
| Bruto težina | 0.900 kg |
| Visina pakovanja | 103.5 cm |
| Širina pakovanja | 8 cm |
| Dužina pakovanja | 11.5 cm |
| Brand | Nowodvorski |



