Dodatne informacije
| Kolekcija | ROCK PRO |
|---|---|
| Snaga | 25W samo LED |
| Stepen zaštite | IP44 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 2 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Udaljenost od zida | 17 cm |
| Zapremina pakovanja | 6.82 dm³ |
| Širina | 11 cm |
| Visina | 35 cm |
| Glavni materijal | Oslikan aluminijum |
| Dopunski materijal 1 | Plastika |
| Boja | Grafitna |
| Neto težina | 1.35 kg |
| Bruto težina | 1.54 kg |
| Brand | Nowodvorski |






