Dodatne informacije
| Kolekcija | SIERRA |
|---|---|
| Snaga | 2x40W |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 2 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Udaljenost od zida | 15.5 cm |
| Kompatabilno | Zid i plafon |
| Širina | 9 cm |
| Visina | 31 cm |
| Glavni materijal | Aluminijum |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PC |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0,89 kg |
| Bruto težina | 1,05 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |

