Dodatne informacije
| Kolekcija | NICO |
|---|---|
| Snaga | 1x10W |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | GU10 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Udaljenost od zida | 9.8 cm |
| Širina | 7 cm |
| Visina | 8 cm |
| Glavni materijal | Aluminijum |
| Dopunski materijal 1 | Staklo |
| Boja | Grafitna |
| Neto težina | 0,31 kg |
| Bruto težina | 0,4 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |

