Dodatne informacije
| Kolekcija | VIVIANE |
|---|---|
| Snaga | 3x60W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 3 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Visina plafonske rozete | 3 cm |
| Širina plafonske rozete | 15 cm |
| Visina reflektora/abažura | 16 cm |
| Širina | 50 cm |
| Visina | 30 cm |
| Glavni materijal | Tkanina |
| Dopunski materijal 1 | Staklo |
| Dopunski materijal 2 | Hromirana |
| Boja | Siva |
| Dopunska boja 1 | Bela |
| Neto težina | 2,48 kg |
| Bruto težina | 4,17 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |



