Dodatne informacije
| Kolekcija | VIOLET |
|---|---|
| Snaga | 25W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 3 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Visina plafonske rozete | 3.5 cm |
| Širina plafonske rozete | 9 cm |
| Visina reflektora/abažura | 16 cm |
| Širina reflektora/abažura | 50 cm |
| Zapremina pakovanja | 65.34 dm³ |
| Širina | 50 cm |
| Visina | 28.5 cm |
| Glavni materijal | Tkanina |
| Dopunski materijal 1 | Plastika |
| Dopunski materijal 2 | Čelik |
| Boja | Crna |
| Dopunska boja 1 | Bela |
| Dopunska boja 2 | Crna |
| Neto težina | 1.3 kg |
| Bruto težina | 3.12 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |

