Dodatne informacije
| Kolekcija | VETRO |
|---|---|
| Snaga | 7x60W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 7 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Visina plafonske rozete | 4 cm |
| Širina plafonske rozete | 29 cm |
| Visina reflektora/abažura | 18 cm |
| Širina reflektora/abažura | 18 cm |
| Zapremina pakovanja | 40 dm³ |
| Širina | 34 cm |
| Visina | 150 cm |
| Glavni materijal | Staklo |
| Dopunski materijal 1 | Čelik |
| Boja | Siva |
| Dopunska boja 1 | Crna |
| Neto težina | 5,7 kg |
| Bruto težina | 7,6 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |

