Dodatne informacije
| Kolekcija | VAN GOGH LED |
|---|---|
| Snaga | 9W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Udaljenost od zida | 14 cm |
| Svetlosni fluks | 290 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 120° |
| CRI | ≥ 80 |
| Rok trajanja | 30000h |
| Temperatura boje svetlosti | 3000K |
| Širina | 45.5 cm |
| Visina | 6 cm |
| Glavni materijal | Oslikan aluminijum |
| Dopunski materijal 1 | Plastika |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0,29 kg |
| Bruto težina | 0,40 kg |
| Brand | Nowodvorski |

