Dodatne informacije
| Kolekcija | UNe |
|---|---|
| Snaga | 15 W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | GX53 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Zapremina pakovanja | 1.458 dm³ |
| Širina | 12 cm |
| Visina | 4.5 cm |
| Glavni materijal | Oslikan čelik |
| Boja | Bela |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Bruto težina | 0.23 kg |
| Brand | Nowodvorski |



