Dodatne informacije
| Kolekcija | BASALT |
|---|---|
| Snaga | 1x60W |
| Stepen zaštite | IP44 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E14 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Širina | 12.5 cm |
| Visina | 8.5 cm |
| Dužina | 22.5 cm |
| Glavni materijal | Aluminijum |
| Dopunski materijal 1 | Plastika |
| Boja | Grafitna |
| Neto težina | 0,61 kg |
| Bruto težina | 0,7 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Oblik otvora | Pravougaonik |
| Dimenzije otvora | 22/12 cm |
| Brand | Nowodvorski |

