Dodatne informacije
| Kolekcija | ASSAM |
|---|---|
| Snaga | 1x18W |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Širina | 10 cm |
| Visina | 8.5 cm |
| Dužina | 23.5 cm |
| Glavni materijal | Aluminijum |
| Dopunski materijal 1 | Staklo |
| Dopunski materijal 2 | Plastika |
| Boja | Grafitna |
| Neto težina | 0,59 kg |
| Bruto težina | 0,68 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Oblik otvora | Pravougaonik |
| Dimenzije otvora | 23/9.5 cm |
| Brand | Nowodvorski |

