Dodatne informacije
| Kolekcija | PICCO LED |
|---|---|
| Snaga | 1W |
| Stepen zaštite | IP67 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Zapremina pakovanja | 0.51 dm³ |
| Svetlosni fluks | 47 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 42° |
| CRI | ≥ 80 |
| Rok trajanja | 10000h |
| Temperatura boje svetlosti | 3000K |
| Širina | 4 cm |
| Visina | 7 cm |
| Glavni materijal | Aluminijum |
| Boja | Srebrna |
| Dopunska boja 1 | Crna |
| Neto težina | 0,18 kg |
| Bruto težina | 0,28 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |


