Dodatne informacije
| Kolekcija | PICCO LED |
|---|---|
| Snaga | 1W |
| Stepen zaštite | IP67 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Zapremina pakovanja | 0.79 dm³ |
| Svetlosni fluks | 52 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 51° |
| CRI | ≥ 80 |
| Rok trajanja | 10000h |
| Temperatura boje svetlosti | 3000K |
| Širina | 6 cm |
| Visina | 9 cm |
| Glavni materijal | Aluminijum |
| Boja | Srebrna |
| Dopunska boja 1 | Crna |
| Neto težina | 0,28 kg |
| Bruto težina | 0,31 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Oblik otvora | Krug |
| Dimenzije otvora | 5.5 cm |
| Brand | Nowodvorski |



