Dodatne informacije
| Kolekcija | PAOLI |
|---|---|
| Snaga | 1x10W |
| Stepen zaštite | IP67 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | GU10 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Širina | 11 cm |
| Visina | 14 cm |
| Glavni materijal | Čelik |
| Dopunski materijal 1 | Staklo |
| Boja | Srebrna |
| Neto težina | 0,48 kg |
| Bruto težina | 0,56 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Oblik otvora | Krug |
| Dimenzije otvora | 10 cm |
| Brand | Nowodvorski |


