Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BT27-00101 |
|---|---|
| Glavna grupa | Outdoor Lighting |
| Pod grupa | Underground Light |
| Tip | Undergraund Light |
| Boja | Nickel |
| Rasipanje svetlosti | N/A |
| Izvor svetla | N/A |
| Grlo | 1xGU10 |
| Garancija | 2 years |
| Klasa | Class I |
| IP | IP67 |
| IK | IK06 |
Karakteristike svetla
| Snaga | Max 1x35 w |
|---|
Električne karakteristike
| Napon | 220-240V |
|---|---|
| Materijal | Stainless Steel |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
Dimenzije i težina artikla
| Prečnik | 108 mm |
|---|---|
| Visina pakovanja | 137 mm |
| Težina | 475 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 4,75 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 5,85 kgs |
| Komada u kutiji | 10 pcs |
| Dužina | 595 mm |
| Širina | 170 mm |
| Visina | 250 mm |
| Barkod | 5949097730238 |













