Dodatne informacije
| Kolekcija | TESSA LED |
|---|---|
| Snaga | 7W |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Integrisan izvor svetlosti | Integrisano |
| Zapremina pakovanja | 14.36 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | I |
| Širina osnove | 10 cm |
| Glavni materijal | Oslikan aluminium |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PC |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 1.410 kg |
| Bruto težina | 1.790 kg |
| Visina pakovanja | 103.5 cm |
| Širina pakovanja | 7.5 cm |
| Dužina pakovanja | 18.5 cm |
| Brand | Nowodvorski |







