Dodatne informacije
| Kolekcija | POLE LED |
|---|---|
| Snaga | 20W |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Zapremina pakovanja | 0.32 dm³ |
| Svetlosni fluks | 950 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 54° |
| CRI | >80 |
| Rok trajanja | 30000h |
| Temperatura boje svetlosti | 3000K |
| Kompatabilno | maksimum 4 svetiljki— maksimum 40W/ II |
| Širina | 30 cm |
| Visina | 220/260 cm |
| Glavni materijal | Aluminijum |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PC |
| Boja | Grafitna |
| Neto težina | 4,71 kg |
| Bruto težina | 5,86 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |



