Dodatne informacije
| Kolekcija | PATHWAY |
|---|---|
| Snaga | 60W |
| Stepen zaštite | IP65 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Visina reflektora/abažura | 45 cm |
| Širina reflektora/abažura | 15 cm |
| Zapremina pakovanja | 135.61 dm³ |
| Svetlosni fluks | 5700 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 100° |
| CRI | >80 |
| Rok trajanja | 30000h |
| Temperatura boje svetlosti | 3000K |
| Dužina osnove | 20 cm |
| Širina osnove | 20 cm |
| Širina | 57 cm |
| Visina | 392 cm |
| Glavni materijal | Oslikan čelik |
| Dopunski materijal 1 | Oslikan aluminijum |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 16.57 kg |
| Bruto težina | 18.5 kg |
| Brand | Nowodvorski |

