Dodatne informacije
| Kolekcija | SPIKE LED |
|---|---|
| Snaga | 5W |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Zapremina pakovanja | 8.28 dm³ |
| Svetlosni fluks | 330 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 30° |
| CRI | >80 |
| Rok trajanja | 10000h |
| Temperatura boje svetlosti | 3000K |
| Klasa energetske efikasnosti | G |
| Širina | 10 cm |
| Visina | 32-28 cm |
| Glavni materijal | Aluminijum |
| Dopunski materijal 1 | Staklo |
| Dopunski materijal 2 | Plastika |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0,29 kg |
| Bruto težina | 0,34 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |

