Dodatne informacije
| Kolekcija | MONO |
|---|---|
| Snaga | 10W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | GU10 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 6 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Širina plafonske rozete | 4 cm |
| Visina reflektora/abažura | 10.5 cm |
| Širina reflektora/abažura | 5.5 cm |
| Zapremina pakovanja | 13.43 dm³ |
| Širina | 5.5-20 cm |
| Visina | 6-11 cm |
| Dužina | 200-214 cm |
| Glavni materijal | Čelik |
| Dopunski materijal 1 | Aluminijum |
| Dopunski materijal 2 | Plastika ABS |
| Boja | Bela |
| Neto težina | 2.35 kg |
| Bruto težina | 3.1 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Oblik otvora | Pravougaonik |
| Dimenzije otvora | 199×3.1 cm |
| Dužina plafonske rozete | 200 cm |
| Brand | Nowodvorski |




