Dodatne informacije
| Kolekcija | MIDI LED |
|---|---|
| Snaga | 20W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Broj izvora svetlosti | 5 |
| Svetlosni fluks | 1700 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 36° |
| CRI | >90 |
| Rok trajanja | 30000h |
| Temperatura boje svetlosti | 3000K |
| Širina | 4.2 cm |
| Visina | 6.6 cm |
| Dužina | 19.5 cm |
| Glavni materijal | Aluminijum |
| Boja | Bela |
| Brand | Nowodvorski |





