Dodatne informacije
| Kolekcija | GAP |
|---|---|
| Snaga | 2x35W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | GU10 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 2 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Širina | 6 cm |
| Visina | 10 cm |
| Dužina | 11 cm |
| Glavni materijal | Aluminijum |
| Boja | Bela |
| Neto težina | 0,32 kg |
| Bruto težina | 0,36 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |



