Dodatne informacije
| Kolekcija | EYE TONE |
|---|---|
| Snaga | 10W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | GU10 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 3 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Zapremina pakovanja | 4.53 dm³ |
| Kompatabilno | 1 x CAMELEON CABLE E27/maksimum 40W |
| Širina | 16.5 cm |
| Visina | 13 cm |
| Dužina | 18 cm |
| Glavni materijal | Čelik |
| Dopunski materijal 1 | Plastika ABS |
| Boja | Crna |
| Dopunska boja 1 | Zlatna |
| Neto težina | 1.65 kg |
| Bruto težina | 1.73 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |


