Dodatne informacije
| Kolekcija | POINT TONE |
|---|---|
| Snaga | 10W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | GU10 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Zapremina pakovanja | 2.55 dm³ |
| Kompatabilno | maksimum 12 svetiljki— maksimum 40W/ II |
| Širina | 12.7 cm |
| Visina | 12.5 cm |
| Glavni materijal | Čelik |
| Dopunski materijal 1 | Plastika ABS |
| Boja | Bela |
| Neto težina | 0.67 kg |
| Bruto težina | 0.74 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |




