Dodatne informacije
| Kolekcija | DOWNLIGHT |
|---|---|
| Snaga | 1x75W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | GU10 ES111 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Zapremina pakovanja | 1,99 dm³ |
| Širina | 12 cm |
| Visina | 8.5 cm |
| Dužina | 12 cm |
| Glavni materijal | Čelik |
| Boja | Bela |
| Neto težina | 0,35 kg |
| Bruto težina | 0,44 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Oblik otvora | Pravougaonik |
| Dimenzije otvora | 11.9×11.9 cm |
| Brand | Nowodvorski |



