Dodatne informacije
| Kolekcija | EYE FIT |
|---|---|
| Snaga | 1x10W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | GU10 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Visina reflektora/abažura | 9.6 cm |
| Širina reflektora/abažura | 5.5 cm |
| Zapremina pakovanja | 1.4 dm³ |
| Kompatabilno | 1 x CAMELEON CABLE GU10/maksimum 10W samo LED |
| Širina | 7.5-14 cm |
| Visina | 9-17 cm |
| Dužina | 7.5-14 cm |
| Glavni materijal | Čelik |
| Dopunski materijal 1 | Hromirana |
| Boja | Bela |
| Neto težina | 0.32 kg |
| Bruto težina | 0.37 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Oblik otvora | Krug |
| Dimenzije otvora | 6×6 cm |
| Brand | Nowodvorski |

