Dodatne informacije
| Kolekcija | EYE |
|---|---|
| Snaga | 1x35W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | GU10 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Širina | 5.5 cm |
| Visina | 25 cm |
| Glavni materijal | Čelik |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0,54 kg |
| Bruto težina | 0,6 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |




