SPIN LED M 4000K
Isporuka za NOWODVORSKI RASVETU čeka se okvirno 2 nedelje u zavisnosti od stanja, za njihove proizvode potrebna avansna uplata u iznosu od 50%.
рсд 12.992,00
Kupi odmahDodatne informacije
| Kolekcija | SPIN LED |
|---|---|
| Snaga | 14W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Udaljenost od zida | 12.5 cm |
| Visina plafonske rozete | 5.5 cm |
| Zapremina pakovanja | 13.59 dm³ |
| Svetlosni fluks | 550 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 100° |
| CRI | >90 |
| Rok trajanja | 30000h |
| Temperatura boje svetlosti | 4000K |
| Visina | 5.5 cm |
| Dužina | 99 cm |
| Glavni materijal | Oslikan aluminijum |
| Dopunski materijal 1 | Plastika |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0.37 kg |
| Bruto težina | 0.63 kg |
| Brand | Nowodvorski |
Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Kolekcija | SPIN LED |
|---|---|
| Stepen zaštite | IP20 |
| Grlo | LED |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Glavni materijal | Oslikan aluminijum |
| Boja | Crna |
| Brand | Nowodvorski |
Karakteristike svetla
| Snaga | 14W |
|---|---|
| Ugao prostiranja svetlosti | 100° |
| CRI | >90 |
Električne karakteristike
| Frekvencija | 50/60 Hz |
|---|---|
| Napon | ~220-230 V |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Visina plafonske rozete | 5.5 cm |
| Svetlosni fluks | 550 lm |
| Temperatura boje svetlosti | 4000K |
Dimenzije i težina artikla
| Visina | 5.5 cm |
|---|---|
| Dužina | 99 cm |
Informacije o pakovanju
| Zapremina pakovanja | 13.59 dm³ |
|---|---|
| Rok trajanja | 30000h |
| Neto težina | 0.37 kg |
| Bruto težina | 0.63 kg |
Ostalo
| Udaljenost od zida | 12.5 cm |
|---|---|
| Dopunski materijal 1 | Plastika |






