Dodatne informacije
| Kolekcija | SPIN LED |
|---|---|
| Snaga | 16W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED COB |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Udaljenost od zida | 12.5 cm |
| Zapremina pakovanja | 19.52 dm³ |
| Svetlosni fluks | 500 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 100° |
| CRI | >90 |
| Rok trajanja | 50000h |
| Temperatura boje svetlosti | 3000K |
| Visina | 5.5 cm |
| Dužina | 120 cm |
| Glavni materijal | Aluminijum |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PP |
| Boja | Crna |
| Dopunska boja 1 | Bela |
| Neto težina | 0.39 kg |
| Bruto težina | 0.8 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |






