Dodatne informacije
| Kolekcija | SLIT LED |
|---|---|
| Snaga | 12W |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Integrisan izvor svetlosti | Integrisano |
| Zapremina pakovanja | 11.90 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | I |
| Glavni materijal | Oslikan aluminium |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PC |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 2.07 kg |
| Bruto težina | 2.33 kg |
| Visina pakovanja | 71 cm |
| Širina pakovanja | 10.5 cm |
| Dužina pakovanja | 16 cm |
| Brand | Nowodvorski |





