Dodatne informacije
| Kolekcija | SANTANA |
|---|---|
| Snaga | 15W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Zamenljivo |
| Visina plafonske rozete | 7 cm |
| Širina plafonske rozete | 9 cm |
| Visina reflektora/abažura | 16 cm |
| Širina reflektora/abažura | 23 cm |
| Zapremina pakovanja | 12.84 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | I |
| Glavni materijal | Tkanina |
| Dopunski materijal 1 | Oslikan čelik |
| Boja | Krem |
| Dopunska boja 1 | Zlatna |
| Neto težina | 0.62 kg |
| Bruto težina | 0.94 kg |
| Visina pakovanja | 19 cm |
| Širina pakovanja | 26 cm |
| Dužina pakovanja | 26 cm |
| Brand | Nowodvorski |






