Dodatne informacije
| Kolekcija | RIO |
|---|---|
| Snaga | 10W samo LED |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Zamenljivo |
| Zapremina pakovanja | 8.11 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | I |
| Glavni materijal | Oslikan aluminium |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PC |
| Boja | Crna |
| Dopunska boja 1 | Providna |
| Neto težina | 1.83 kg |
| Bruto težina | 1.55 kg |
| Visina pakovanja | 66 cm |
| Širina pakovanja | 10.5 cm |
| Dužina pakovanja | 16.5 cm |
| Brand | Nowodvorski |


