Dodatne informacije
| Kolekcija | BULBS AND TUBES |
|---|---|
| Snaga | 4W |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Svetlosni fluks | 400 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 70° |
| CRI | >80 |
| Rok trajanja | 20000h |
| Temperatura boje svetlosti | 4000K |
| Klasa energetske efikasnosti | G |
| Širina | 35 cm |
| Visina | 46 cm |
| Glavni materijal | Plastika |
| Neto težina | 1,5 kg |
| Bruto težina | 20 kg |
| Brand | Nowodvorski |
