Dodatne informacije
| Kolekcija | PROFILE ZOOM LED |
|---|---|
| Snaga | 9W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Visina reflektora/abažura | 11 cm |
| Širina reflektora/abažura | 5.5 cm |
| Svetlosni fluks | 520 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 15-50° |
| CRI | >90 |
| Temperatura boje svetlosti | 4000K |
| Visina | 13 cm |
| Glavni materijal | Aluminijum |
| Dopunski materijal 1 | Plastika |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 310 kg |
| Bruto težina | 380 kg |
| Brand | Nowodvorski |







