Dodatne informacije
| Kolekcija | PROFILE TRACK |
|---|---|
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Broj izvora svetlosti | 0 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Komentar | Završna obrada – sjajna. |
| Širina | 3.5 cm |
| Visina | 2 cm |
| Dužina | 100 cm |
| Glavni materijal | Aluminijum |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0,37 kg |
| Bruto težina | 0,41 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |





