Dodatne informacije
| Kolekcija | PROFILE TINOS LED |
|---|---|
| Snaga | 30W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Visina reflektora/abažura | 18 cm |
| Zapremina pakovanja | 2.45 dm³ |
| Svetlosni fluks | 2900 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 36° |
| CRI | >80 |
| Rok trajanja | 30000h |
| Temperatura boje svetlosti | 4000K |
| Širina | 7.5 cm |
| Visina | 14 cm |
| Glavni materijal | Oslikan aluminijum |
| Dopunski materijal 1 | Plastika |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0.395 kg |
| Bruto težina | 0.48 kg |
| Brand | Nowodvorski |



