Dodatne informacije
| Kolekcija | PROFILE EYE SPOT |
|---|---|
| Snaga | 10W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | GU10 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Visina reflektora/abažura | 9.6 cm |
| Širina reflektora/abažura | 5.5 cm |
| Zapremina pakovanja | 1.11 dm³ |
| Širina | 5.5-11.5 cm |
| Visina | 11-18 cm |
| Dužina | 8-12 cm |
| Glavni materijal | Čelik |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PC |
| Dopunski materijal 2 | Hromirana |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0.285 kg |
| Bruto težina | 0.33 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |




