Dodatne informacije
| Kolekcija | PROFILE EYE |
|---|---|
| Snaga | 1x10W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | GU10 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Visina reflektora/abažura | 25 cm |
| Širina reflektora/abažura | 5.5 cm |
| Zapremina pakovanja | 1.37 dm³ |
| Visina | 150 cm |
| Dužina | 7 cm |
| Glavni materijal | Čelik |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PC |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0.62 kg |
| Bruto težina | 0.68 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |



