Dodatne informacije
| Kolekcija | PROFILE END CAP |
|---|---|
| Broj izvora svetlosti | 0 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Širina | 3.5 cm |
| Dužina | 3 cm |
| Glavni materijal | Plastika PC |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 7 kg |
| Bruto težina | 10 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |



