Dodatne informacije
| Kolekcija | PROFILE BIT |
|---|---|
| Snaga | 1x75W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | GU10 ES111 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Visina reflektora/abažura | 16 cm |
| Širina reflektora/abažura | 11.5 cm |
| Zapremina pakovanja | 7,71 dm³ |
| Visina | 27 cm |
| Dužina | 11.5 cm |
| Glavni materijal | Čelik |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PC |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0,93 kg |
| Bruto težina | 1,13 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |

