Dodatne informacije
| Kolekcija | POISE |
|---|---|
| Snaga | 25W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Zamenljivo |
| Visina reflektora/abažura | 25 cm |
| Širina reflektora/abažura | 72 cm |
| Zapremina pakovanja | 22.6 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | II |
| Širina osnove | 58 cm |
| Glavni materijal | Tkanina |
| Dopunski materijal 1 | Oslikan čelik |
| Boja | Bež |
| Dopunska boja 1 | Silk gray |
| Neto težina | 14.95 kg |
| Bruto težina | 18.94 kg |
| Visina pakovanja | 10.5 cm |
| Širina pakovanja | 10.5 cm |
| Dužina pakovanja | 20,5 cm |
| Brand | Nowodvorski |









