Plafonjera TURDA WHITE III
Isporuka za NOWODVORSKI RASVETU čeka se okvirno 2 nedelje u zavisnosti od stanja, za njihove proizvode potrebna avansna uplata u iznosu od 50%.
рсд 15.499,00
Kupi odmahDodatne informacije
| Kolekcija | TURDA |
|---|---|
| Snaga | 3x25W samo LED |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 3 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Visina reflektora/abažura | 13 cm |
| Širina reflektora/abažura | 50 cm |
| Zapremina pakovanja | 45.97 dm³ |
| Širina | 50 cm |
| Visina | 13 cm |
| Glavni materijal | Tkanina |
| Dopunski materijal 1 | Plastika |
| Dopunski materijal 2 | Čelik |
| Boja | Bela |
| Neto težina | 2 kg |
| Bruto težina | 2,81 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |
Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Kolekcija | TURDA |
|---|---|
| Stepen zaštite | IP20 |
| Grlo | E27 |
| Broj izvora svetlosti | 3 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Glavni materijal | Tkanina |
| Dopunski materijal 2 | Čelik |
| Boja | Bela |
| Brand | Nowodvorski |
Karakteristike svetla
| Snaga | 3x25W samo LED |
|---|
Električne karakteristike
| Frekvencija | 50/60 Hz |
|---|---|
| Napon | ~220-230 V |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Visina reflektora/abažura | 13 cm |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
Dimenzije i težina artikla
| Širina | 50 cm |
|---|---|
| Visina | 13 cm |
Informacije o pakovanju
| Zapremina pakovanja | 45.97 dm³ |
|---|---|
| Neto težina | 2 kg |
| Bruto težina | 2\,81 kg |
Ostalo
| Širina reflektora/abažura | 50 cm |
|---|---|
| Dopunski materijal 1 | Plastika |


