Dodatne informacije
| Kolekcija | STRAIGHT |
|---|---|
| Snaga | 16W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED TUBE T8 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Zapremina pakovanja | 7.05 dm³ |
| Širina | 5.5 cm |
| Visina | 6.5 cm |
| Dužina | 92 cm |
| Glavni materijal | Čelik |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PMMA |
| Boja | Bela |
| Neto težina | 1.74 kg |
| Bruto težina | 2 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |


