Dodatne informacije
| Kolekcija | PILLS |
|---|---|
| Snaga | 3x8W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | GX53 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 3 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Visina plafonske rozete | 3 cm |
| Širina plafonske rozete | 4 cm |
| Zapremina pakovanja | 5.88 dm³ |
| Širina | 12 cm |
| Visina | 55 cm |
| Dužina | 59 cm |
| Glavni materijal | Aluminijum |
| Dopunski materijal 1 | Čelik |
| Boja | Bela |
| Neto težina | 0,49 kg |
| Bruto težina | 0,69 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Dužina plafonske rozete | 9 cm |
| Brand | Nowodvorski |




