Dodatne informacije
| Kolekcija | PAN LED |
|---|---|
| Snaga | 17W |
| Stepen zaštite | IP44 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Zapremina pakovanja | 26.24 dm³ |
| Svetlosni fluks | 800 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 120° |
| CRI | ≥ 80 |
| Rok trajanja | 20000h |
| Temperatura boje svetlosti | 4000K |
| Kompatabilno | 1 x CAMELEON CABLE E27/maksimum 40W, 1 x CAMELEON CABLE GU10/maksimum 10W samo LED,1 x CAMELEON CABLE G9/maksimum 10W samo LED |
| Visina | 10 cm |
| Dužina | 35 cm |
| Glavni materijal | Staklo |
| Dopunski materijal 1 | Čelik |
| Boja | Hromirana |
| Neto težina | 2,7 kg |
| Bruto težina | 3,16 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |




