Dodatne informacije
| Kolekcija | ORBIT |
|---|---|
| Snaga | 2x8W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | GX53 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 2 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Visina plafonske rozete | 9 cm |
| Širina plafonske rozete | 4,5 cm |
| Zapremina pakovanja | 7.2 dm³ |
| Kompatabilno | Cameleon sistem |
| Širina | 9 cm |
| Visina | 9 cm |
| Dužina | 68 cm |
| Glavni materijal | Čelik |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0,53 kg |
| Bruto težina | 0,75 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |



