Dodatne informacije
| Kolekcija | LID ROUND LED |
|---|---|
| Snaga | 35W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Zapremina pakovanja | 2.42 dm³ |
| Svetlosni fluks | 3400 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 120° |
| CRI | >80 |
| Rok trajanja | 30000h |
| Temperatura boje svetlosti | 4000K |
| Širina | 21 cm |
| Visina | 4 cm |
| Glavni materijal | Plastika |
| Boja | Bela |
| Neto težina | 0.41 kg |
| Bruto težina | 0.5 kg |
| Brand | Nowodvorski |


