Dodatne informacije
| Kolekcija | LID ROUND LED |
|---|---|
| Snaga | 25W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Zapremina pakovanja | 1.45 dm³ |
| Svetlosni fluks | 1900 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 120° |
| CRI | >80 |
| Rok trajanja | 30000h |
| Temperatura boje svetlosti | 3000K |
| Širina | 16 cm |
| Visina | 4 cm |
| Glavni materijal | Plastika |
| Boja | Bela |
| Neto težina | 0.24 kg |
| Bruto težina | 0.3 kg |
| Brand | Nowodvorski |

